Offline
budování značky pro neziskovky

Neziskovka je láska aneb budování značky pro neziskovky

23 listopadu, 2021 | 09:30

4,990.00 

Děláte dobro, máte silnou myšlenku, ideály i odbornost. Ale klíčem k vaší prosperitě je značka. Vaše značka. Lovebrand. To, s čím se vaši dárci a podporovatelé chtějí ztotožnit.

Co se na kurzu naučíte

Program

Filozofie, strategie, poslání a leitmotiv…

… A jak to vymyslet. Jak najít leitomotiv, díky kterému vám budou podporovatelé věrní. Jak nastavit strategii budování značky, najít poslání a definovat cílové skupiny.

SWOT analýza a jak ji využít…

… Značka není logo, aneb jak vybrat hodnoty, postoje a emoce vaší NNO. SWOT analýza, jak ji využít pro branding a jak s ní dále pracovat.

Seznam asociací aneb jednotná identita…

… Ideální asociace vaší NNO + jak vybudovat jednotný vizuální styl vaší neziskovky, jak vybrat moodboard pro grafiky, webaře nebo interní specialisty a jak to udělat, aby to všechno sedělo dohromady.

Sociální sítě a analýza konkurence

… Jak vytvořit pravidla pro jednotnou komunikační strategii celé organizace. Jak zvládnout sociální sítě ke svému užitku, zhodnotit konkurenci a nastavit analýzu kontaktních místa.

Praxe a zase praxe

… sami vymyslíte vlastní značku a budete budovat její image
… vyberete a definujete podstatné hodnoty a vize vaší NNO
… v moderním grafickém programu vytvoříte skvělý příspěvek na sociální sítě
… vytvoříte komunikační a vizuální strategii vaší NNO

Informace k workshopu

Začátek kurzu v 9:30, předpokládaný konec v 15:30. Podrobné informace o připojení a průběhu kurzu vám pošleme v předstihu e-mailem. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.

Kontakt: Petra 778 099 433