Offline
O pr víme všechno

Online mediální trénink

19 října, 2021 | 09:00

S hosty novinářem Luďkem Staňkem a PR expertem Markem Zemanem

4,990.00 

Nedoprošujte se novinářů, aby o vás psali. Staňte se těmi, o kterých budou chtít psát. Aneb co vám v žádné PR agentuře nikdy neřeknou.
V online kurzu se potkáte i se dvěma VIP hosty. Prvním bude PR expert a dlouholetý mluvčí Marek Zeman, který vás provede úskalími krizové komunikace. Na závěr vám novinář a kreativec Luděk Staněk, kterého můžete znát mimo jiné z pořadů na Mall.tv, přiblíží pohled na PR ze strany novináře.

Program

Jak se dostat médií

Nahlédnete do kuchyně novinářské práce, poznáte, jak novináři pracují, co a jak jim dodat, aby o vás chtěli psát a točit. Zjistíte, jaké jsou mediální koncerny a jejich zájmy.

Jak napsat tiskovou zprávu, která neskončí v koši…

…ať už je jejím tématem sex nebo politické školení na VUMLu. Tipy a triky, jak připravit tiskovou konferenci, na které bude plno i bez chlebíčků. Včetně praktického cvičení s vyhodnocením…

Praktické základy krizové komunikace, které musíte znát…

Marek Zeman je mluvčím přes 20 let. Mimo jiné hájil zájmy Ministerstva financí a České národní banky, nyní komunikuje za ING banku. O PR přednáší a ví o něm první poslední. Je expertem na krizovou komunikaci.

Jakou zvolit strategii…

…otevřený nebo skrytý marketing aneb jak vybrat způsob šíření v závislosti na cíli. Využít či nevyužít externí PR? Na závěr kurzu bude následovat interaktivní diskuse s originálním kreativcem Luďkem Staňkem, který vám nabídne svůj pohled na kooperaci médií s public relations…

Informace k workshopu

Kurz povede on-line Dalibor Martínek, zkušený novinář a bývalý šéfredaktor týdeníku Ekonom.

Společně se propojíme v 9:00, předpokládaný konec workshopu bude v 15:30. Kurzem projdeme v několika blocích. Na začátku se podělíme o zkušenosti s tím, jak média fungují, a o tipy a triky, jak se do nich dostat a jak s novináři komunikovat. V dalším bloku se naučíme napsat skvělou tiskovou zprávu, která bude vidět.

Poté vás zkušený mluvčí Marek Zeman provede základy krizové komunikace. V odpoledním bloku si vyhodnotíme zadané praktické úkoly a na závěr workshopu se s vámi novinář a kreativec Luděk Staněk podělí o své postřehy z fungování médií a jejich spolupráce s PR.

Podrobné informace o připojení a průběhu kurzu vám pošleme v předstihu e-mailem. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.

Lokalita | Enforum