Online
analyza
analyza

Audit komunikace

Individuální workshop na objednání

Jako zkušení novináři do detailu prozkoumáme vaši komunikaci s vnějším světem, s médii, s klienty, fanoušky i hejtry, s veřejností. Najdeme a pojmenuje, co funguje, zjistíme, co nefunguje. Dáme vám klíčová a především realizovatelná doporučení, jak komunikaci zlepšit. Nabízíme vám odhled, pohled profesionálů z mediální branže a podrobnou, užitečnou analýzu. Rádi vám pomůžeme i s nastavením konkrétní komunikační strategie, kterou ušijeme na míru vaší značce a organizaci.

Program

Analýza mediální komunikace

  • Zhodnotíme, jak komunikujete s médii a vnějším okolím. Zanalyzujeme, jaké kanály komunikace využíváte, a porovnáme, zda odpovídají cílům, které jste si pro komunikaci stanovili

Audit sociálních sítí

  • Zjistíme, zda máte správně nastavený komunikační mix na sociálních sítích. Prozkoumáme, jestli znáte ty správné cílové skupiny, které potřebujete oslovit, zda víte, jak a proč je chcete oslovit, jestli umíte správně interpretovat výsledky. Řekneme vám, jak se vám to daří.

Celková PR strategie

  • Každý cíl má svou strategii, jak ho dosáhnout. A každá strategie se skládá z různých součástí. Když tyto součásti najdete a správně k sobě poskládáte, nemůžete svůj cíl minout. S tím vším vám pomůžeme.

Klíčová doporučení

  • Výsledkem našeho auditu bude série zcela konkrétních a realizovatelných doporučení, která povedou k výrazně lepšímu zásahu vaší komunikace a ke splnění cílů, které si od komunikace slibujete.

Jak nás kontaktovat a cena

Řekněte nám vaši představu, jaké cíle si od komunikace slibujete, v čem si nejste jistí. Nebo zda chcete „jen“ profesionální pohled a doporučení, co zlepšit či změnit. Neváhejte volat: Dalibor Martínek 734 517 218, Petra Martínková 778 099 433. Nebo napište na náš email: dalibor@mediauniverzita.cz nebo petra@mediauniverzita.cz.

Na ceně se dohodneme.